• Производство: Украина, г. Хмельницкий (доставка по Киеву и Украине)
  • info@kris-pol.com.ua
ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Розміри постільної білизни

Розміри постільної білизни

2019-12-26 12:38:56   0   95

Постільна білизна грає не малу роль: в нім ми проводимо 1/3 частина свого життя, тому дуже ретельно підійти до вибору комплекту, адже дуже важливо вибрати не лише тип тканини і забарвлення, але і правильно підібрати розміри постільної білизни. Основним критерієм вибору, безумовно, являються розміри ліжка, і розміри постільного приладдя : подушок, ковдри і матраца. Перш ніж вибирати постільну білизну - слід виміряти довжину і ширину ліжка, а також подушок і ковдри. Сучасні меблі робляться за певними стандартами, при виборі яких головне: розміри ліжка не повинні сковувати людину уві сні, все повинно бути комфортне і вільне. Традиційні ліжка мають довжину від 180 до 200 см і бувають: односпальні, полуторні і двоспальні. Тому увесь асортимент постільної білизни підрозділяється на: дитячий, сімейний, євро, полуторний, двоспальний. Варто завжди уважно вибирати розміри постільної білизни, спираючись, передусім, на розміри вашого ліжка і комплектуючих. Якщо довжина ковдри відповідає полуторному комплекту, а ширина ліжка двоспальна, ще і розмір подушок різний, то краще вибирати сімейний комплект. До того ж - це відмінний варіант, який призначений для людей, які вважають за краще ховатися різними ковдрами, але спати в одному ліжку. У комплект такої постільної білизни входить двоспальна простирадл, наволочки і дві полуторні підковдри. Велику популярність у наш час отримує "євростандарт". Така постільна білизна дуже зручна, в комплект до нього входять різні варіанти наволочок. До того ж євро комплект підходить для широких ліжок, які мають високий ортопедичний матрац. Найголовніше на що варто звернути увагу при виборі постільної білизни : це довжина, ширина ліжка і ковдри. Розмір ліжка відповідає розміру простирадла, а розмір підковдри залежатиме від вашої ковдри. Часто буває так, що власники нестандартних, широких ліжок використовують одночасно два полуторні матраци, щоб збільшити розмір спального місця. При цьому враховуються побутові умови, оскільки стирати і гладити простіше за невеликі розміри постільне. В даному випадку варто розглянути варіант придбання однакових полуторних комплектів постільної білизни, залежно від розмірів матраців і ковдр. Вибір постільного залежить не лише від розміру ліжка, також важлива і ширина ковдри.

Розрізняють наступні види: Євро максі (ширина ковдри 210-220 см);

  • Євро (ковдра шириною 190-200 см);
  • Сімейний комплект (ширина ковдри 140-150 см);
  • Двоспальна ковдра (ширина 170-180 см);
  • Полуторне (підходить для ковдр шириною 140-150 см).

Розміри подушок Розміри сучасних подушок теж відрізняються: довжина від 40 до 80 см і ширина від 30 до 50 см Розмір євро подушки має довгасту форму і відповідає розмірам 40×80см. Тому розміри наволочок теж різні і варіюються в цих межах.

Під час сну все повинно бути комфортне, адже хороший якісний сон - це основа бадьорості і духу. Тому вибираючи постільну білизну, зверніть увагу на тип тканини, колірну палітру і, найголовніше, на розміри вашого ліжка і постільних комплектуючих : подушки, ковдра і матрац.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті