Сімейна

Комфорте ліжко ті якісна постільна білизна - це основа здорового та міцного сну. Але будь-який найміцніший сон може порушитись, коли Ваша кохана половинка перетягнула на себе спільну ковдру, і Ви замерзли. Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно замовити сімейний комплект постільної білизни на сайті компанії «Kris Pol».

Сімейний комплект постільної білизни - зручно та комфортно

Сімейний комплект - це одне простирадло великого розміру, два підодіяльника та дві наволочки. Багато сімейних пар використовують такий комплект завдяки його практичності, адже дві ковдри для двох людей - це зручно та комфортно. Звичайно, вартість такого комплекту трохи вища, ніж, наприклад, євро комплект, адже тут використовується більше тканини. Інтернет-магазин «Kris Pol» пропонує Вам купити сімейний комплект білизни за демократичною вартістю.

Матеріал - це один з найголовніших моментів вибору. Постільна білизна з бавовни - це найкращий варіант, адже бавовна дуже комфортна, приємна на дотик та м`яка. Окрім того, бавовняний комплект не вицвітає та не деформується після прання. Залежно від типу переплетіння ниток, виходить тканина з певними властивостями.

Матеріали виготовлення сімейних комплектів білизни

В каталозі магазину Ви знайте постільну білизну з сатину, ранфорсу та бязі.

  1. Сатин - елітна тканина, зовні схожа на шовк, дуже міцна, довговічна, довго не тьмяніє. Забезпечує чудову циркуляцію повітря, підтримуючи оптимальну для людини температуру. Це найдорожчий тип матеріалу для постільної білизни.
  2. Ранфорс - міцний та довговічний матеріал. Білизна з ранфорсу зберігає яскравість та насиченість кольорів навіть після багатьох прань.
  3. Бязь - тканина, щільніша, ніж сатин, прекрасно зберігає тепло, легко піддається пранню та прасуванню.

Якщо Вам необхідно купити сімейний комплект білизни (Україна) , завітайте на наш сайт «Kris Pol». Тут представлено багато комплектів білизни з різноманітними малюнками - квіти, узори та орнаменти, зображення міст, геометричні узори, звірі та птахи. Щоб замовити білизну, телефонуйте менеджеру нашого інтернет-магазину «Кріс-пол». Чекаємо Ваших замовлень!

Отримувати
інформацію
про знижки