180*220 Двоспальна

Сучасний ритм життя потребує від людини багато енергії. Для її відновлення необхідно добре відпочивати. Окрім зручного ліжка, на хороший сон впливає красива постільна білизна, на якій приємно відпочивати. Найлегший спосіб оновити спальну кімнату - замовити гарну ті якісну постільну білизну. Якщо Ваше ліжко двоспальне, Вам підійде постільна білизна 180*220 сантиметрів.

Як вибрати постільну білизну?

Вибираючи постіль, необхідно звертати увагу на дрібниці та не допускати головних помилок.

  1. Звертайте увагу на склад тканини, з якої вироблена постіль. Ціна не завжди залежить від якості.
  2. Найкраще обирати постільну білизну з натуральних матеріалів - льон, шовк, бамбук, бавовна. Кожна тканина має свої переваги, але бавовна вважається найбільш універсальною та якісною. Вона гігієнічна, гіпоалергенна, чудово пропускає повітря, теплостійка, гігроскопічна, добре фарбується.
  3. Синтетична тканина, наприклад полестер, зручна у використанні, легко висихає, не вицвітає, вона міцна, прати її легко.

Сьогодні, більшість постільної білизни виготовляється з бавовни. Основні види тканини виробляють саме з бавовни - ранфорс, ситець, бязь, сатин, фланель. Ранфорс - це м`яка, гігроскопічна, міцна, гігієнічна та комфортна тканина.

Сатин - дорогий та елітний матеріал, зовні схожий на шовк. Сатин довговічний та практичний. Його вартість легко пояснити складністю виробництва та особливими вимогами до сировини.

Асортимент постільної білизни

Двоспальні комплекти білизни стануть найкращим подарунком на весілля або сімейне свято. Для тих, хто полюбляє особистий простір, двоспальна білизна стане чудовим варіантом.

В каталозі Ви знайдете безліч чудових комплектів білизни - різноманітні орнаменти, узори, геометричні фігури, квіткові мотиви, зображення звірів, метеликів, нічні міста… Завдяки такому широкому асортименту, тут кожен клієнт зможе обрати собі білизну до вподоби. Якщо Вам потрібна двоспальна постільна білизна, купити її можна на сайті компанії «Кріс Пол». Щоб замовити постіль та отримати додаткову інформацію, телефонуйте консультанту за контактним номером телефону.

Отримувати
інформацію
про знижки