200*210 Євро

Комфортний сон - це основа доброго самопочуття та успішної роботи протягом усього дня. А що, як не затишне спальне місце, сприяє хорошому сну? Щоб прокидатися вранці бадьорим, необхідно подбати про якісне спальне обладнання. Ковдра - обов`язковий елемент спальної кімнати, без якого неможливо уявити комфортний сон.

Сучасний світ текстилю пропонує різноманітні варіанти ковдр, які здатні задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів. Якщо раніше, вітчизняний ринок пропонував тільки двоспальні чи полуторні ковдри, то сьогодні, кожна людина може придбати ковдру Євро розміру. Завдяки цьому, сімейні пари усього світу стали щасливіші, адже більше не прийдеться перетягувати ковдру на себе, щоб не замерзнути холодної ночі.

Правила підбору ковдри

Перед тим, як купити ковдру, ми хочемо поділитися з Вами рекомендаціями, завдяки яким Ви зможете зробити успішне замовлення.

  1. Вибір розміру. Якщо у Вас двоспальне ліжко, ідеальним варіантом стануть ковдри 200*210 Євро, недорого купити які можна на сайті нашого інтернет-магазину.
  2. Визначення необхідного рівню тепла. Терморегуляційні властивості вказані на упаковці, поряд з типом наповнювача та щільністю ковдри. Чим вищий рівень щільності, тим тепліша ковдра.
  3. Матеріал наповнювача. Перед тим, як ковдри 200*210 Євро купити, Вам необхідно вирішити, який матеріал підходить - бавовна, холофайбер, пух чи синтепон.

Як замовити ковдру на сайті нашого інтернет-магазину «Кріс Пол»?

На сайті компанії «Kris Pol» Ви можете замовити недорогі ковдри з бавовни, холофайберу, лебединого пуху та силікону. Якщо Ви бажаєте купити ковдри 200*210 Євро в Україні, спочатку виберіть необхідний варіант, а потім здійсніть оформлення покупки за допомогою «Корзини». Після цих дій, з Вами зв'яжеться представник нашого магазину, щоб підтвердити замовлення та уточнити спосіб оплати. Для постійних та оптових клієнтів передбачені чудові знижки. Компанія «Kris Pol» пропонує швидку обробку замовлень та їх доставку по всій території України транспортними компаніями та поштовими сервісами. Потурбуйтеся про своїх рідних та створіть їм найкращі умови для відпочинку, обравши інтернет-магазин «Kris Pol»!

Отримувати
інформацію
про знижки