110*140 Дитяча

Здоровий та міцний сон - це найголовніше для малюка. Саме тому, потрібно вибирати для нього тільки якісні речі. До двох років дітям не рекомендується спати на подушках, тому від неї краще відмовитись, але якісна ковдра повинна бути. В нашому інтернет-маркеті «Кріс-пол»можна купити ковдру дитячу за демократичними цінами.

Як правильно вибрати ковдру

  1. Малюкам обов`язково потрібні два пледи - на зиму та на літо. Ковдра для малюка повинна бути гігроскопічна, тому що терморегуляція малих діток слабо розвинута. Така ковдра чудово пропускає повітря та утримує тепло.
  2. Перед тим, як купити дитячі ковдри, слід вирішити, за яких температурних умовах Ви будете її використовувати. Пледи створюються зі спеціальних теплозберігаючих матеріалів, наприклад, наповнювач з вовни можна купити малюку, якщо в кімнаті свіже повітря, при сухому підійде синтетичний плед.
  3. Ковдри відрізняються розмірами. Для коляски підійде маленький плед, в ліжечко трохи більша. Окрім цього, не гігієнічно користуватися однією ковдрою в ліжечку та на прогулянці.

Особливості дитячих пледів

Якщо Вам потрібна ковдра дитяча недорого, пропозиції нашого інтернет-магазину повинні Вам сподобатись. Перед тим, як замовити плед, зверніть увагу на матеріал виготовлення. Ковдра повинна легко пратися та швидко висихати, також, стежте за станом ковдри після прання - вона не повинна деформуватися.

На сайті Ви знайдете пледи з різними наповнювачами - шерсть та полієстер. Щоб купити ковдру дитячу в Україні, зверніться до менеджера компанії, зателефонувавши по контактному номеру. Він також допоможе підібрати ковдру, яка оптимально підійде Вашому малому.

Отримувати
інформацію
про знижки