ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

П'ять порад для комфортного сну

П'ять порад для комфортного сну

2019-01-09 20:13:35   0   259

Умови для комфортного сну і сприятливе навколишнє середовище дуже сильно впливають на стан Вашого здоров'я. Тому постарайтеся дотримуватися визначених правил і рекомендацій, аби Ваша спальня була приємним місцем для відпочинку:

1. Затишна кімната.

· Бажано, щоб вікна спальні виходили на спокійну, тиху сторону - подалі від вуличного шуму.

· У спальні повинні бути щільні жалюзі або гардини, якы б добре затемнювали кімнату.

· Також не варто випускати з уваги і освітлення - воно має бути м'яким і спокійним.

· Оформіть кімнату в приємних, неяскравих, заспокійливих тонах.

· Дотримуйтесь нормального температурного режиму – щоб не жарко і не холодно. Оптимальна температура повітря в спальні - близько 18°С.

2. Зручні матрац та ліжко.

Дуже важливо вибрати відповідний каркас для ліжка. Він не повинен створювати Вам будь-які незручності або скрипіти. Матрац вибирайте по комфортності та за розміром, досить зручний і твердий. Крім цього, він повинен добре пропускати повітря. Якісний матрац - це один із важливих атрибутів хорошого сну. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт, лежачи на ньому, то й сон тоді буде неспокійним.

3. Розслаблююча подушка.

Якісна подушка повинна відповідати деяким критеріям: ідеально адаптуватися до форми Вашого тіла, тим самим допомагаючи перебувати в розслабленому положенні шиї та спині. Оскільки подушка з запам'ятовуючим шаром, то вона здатна реагувати на температуру тіла людини, володіючи властивістю "запам'ятовувати" контури шиї і шийних хребців.На подушці, яка не підходить Вам, буде відчуватися дискомфорт, а вранці Ви будете постійно відчувати біль в шиї і втому. При виборі подушки необхідно звернути увагу на її анатомічні властивості.

4. Легка й тепла ковдра.

Ковдра повинна бути теплою, добре пропускати повітря, але при цьому легкою. При сучасних високих технологіях виробництва надається величезна можливість вибору легких ковдр. Крім того, вони тепліше, їх легко і зручно прати. Не пропускає повітря важка ковдра, яка може створювати деякі незручності під час Вашого сну. Фахівці не дарма радять спати без одягу. Таким чином тіло відпочиває від стресів, накопичених за день.

5. Спальня повинна бути спальнею.

Спальня - це кімната відпочинку і сну, тому в ній не повинно бути комп'ютера, телевізора та інших електроприладів. Постарайтеся уникнути їх наявності в спальні і розмістити їх в інших кімнатах. Створіть максимально спокійну і приємну атмосферу.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!