ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Як вибрати простирадло?!

Як вибрати простирадло?!

2019-01-09 20:18:57   0   271

Купівля простирадла – досить складна річ. Простирадла представлені в широкому асортименті, з величезним вибором тканин, візерунків, кольорів. Існує кілька параметрів, які необхідно враховувати при покупці простирадла: 
Перше, що потрібно визначити – це склад. Поєднання бавовни та поліестеру означає, що таке простирадло не буде легко м'ятися, також і коштувати воно буде менше, ніж бавовняне. 
Якщо в пріоритеті є м'якість тканини, зупинити вибір потрібно на бавовняних простирадлах, якість яких визначає кількість горизонтальних і вертикальних ниток. Чим ця кількість вище, тим простирадло м'якше. Найбільш м'якими простирадлами є з сатину і попліну. 
Простирадла з різних видів бавовни відомі, як такі, які легко зминаються, але вони краще поглинають вологу і пропускають повітря і витримують численні прання. 
Таким чином, в залежності від Ваших вимог і бажань можна вибрати різноманітні типи простирадл. Наприклад, для щоденного застосування бажано підібрати вироби зі стовідсоткової бавовни або сатину, як правило, вони не викликають алергічних реакцій, м'які, міцні, їх прання та прасування не представляють особливої складності. Відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і довговічністю простирадла з бязі. Завдяки правильно обраному комплекту постільної білизни, Ви забезпечите собі міцний і приємний сон, гарний настрій, а також зробите свій внесок в оформлення дизайну спального місця.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!