ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Cамые дбайливі предмети Вашої спальні

Cамые дбайливі предмети Вашої спальні

2019-01-09 19:46:05   0   341

Що людині треба для того, щоб він були бадьорий, здоровий і молодий? Звичайно, здоровий сон, хоч би 7-8 годин на добу. Тому для хорошого самопочуття вдень і спокійного сну вночі необхідно вибирати якісні ковдри і подушки.


Сучасні ковдри діляться на зимові, літні і демісезонні.


Важливою характеристикою ковдри є його наповнювач або матеріал, який знаходиться усередині. Наприклад, ватні ковдри вважаються екологічно чистими, але мають ряд недоліків, властивих ваті. Легкі і м'які пухові ковдри чудово підходять для зими і літа. Вовняні ковдри дозволяють сформувати в ліжку прекрасний мікроклімат, адже натуральна шерсть спрадавна використовувалася для захисту від холоду.  Синтетичні ковдри рекомендують алергікам, до того ж вони мають довговічність, легкість і відносну дешевизну в порівнянні з іншими видами ковдр. Щоб купити ковдру нужо визначитися з тим предметом тепла і затишку, яке Вам найбільше підходить. А краще використати дві ковдри - для теплого і холодного пір року.


До цього вибору треба додати і такий, майже інтимний атрибут, як постільну білизну. Найпоширенішою білизною вважається бавовняне. Воно довговічне, міцне і не вимагає спеціального відходу. Купити постільну білизну сьогодні можна під смаки абсолютно будь-якої людини. Адже це один з важливих елементів оформлення спальні.


Хороша подушка теж має важливе значення для здорового сну. "Правильні" подушки забезпечують природне положення усього тіла, м'язів шиї і спини. Вони не напружені, а тому забезпечують нормальний кровообіг і здорові сновидіння. До вибору подушки треба грамотно підійти.


Ліжко - справа дуже особиста. А на нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент якісної і красивої білизни будь-яких відтінків, з різноманітними візерунками і з усіх, використовуваних для його виготовлення, видів тканин.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!