ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Подушка: як вибрати, аби гарно відпочити і виспатись?

Подушка: як вибрати, аби гарно відпочити і виспатись?

2019-01-09 19:56:13   0   312

Правило №1 - увага на шви


Вибираючи подушку, зазвичай дивляться, з якої тканини вона зшита і яким матеріалом наповнена, але не менш важливо перевіряти і шви. У правильної подушки шов буде міцним і дрібним, без маленьких дірочок, крізь які зміг би вилізти наповнювач. Неакуратний шов або погані нитки можуть привести до швидких розривів, навіть після нетривалого використання. Щоб подушка прослужила довго, проколи від голки мають бути маленькими, не пропускаючими наповнювача, а шви повинні витримувати деяке натягнення.


Правило №2 - при виборі подушки враховуємо дані матраца


Завдяки подушці під час сну розслабляється усе тіло, адже вона служить підтримкою голові і шийному відділу хребта, що дозволяє усьому хребту відпочити. Тому, вибираючи подушку, треба враховувати, в якій позі Ви спите. Для сну на боці варто вибирати більш високу подушку, тоді як на спині або животі зручніше спати на подушці нижче. Широкоплечим персонам також варто зупинити свій вибір на високій подушці, адже їх вигин хребта вищий.  


Правило №3 - міцність і жорсткість подушки


Ці якості вибираної подушки також залежатимуть від пози, в якій Ви спите. Для сну на боці потрібна подушка жорсткіша, якщо ж сон в основному проходить на животі, то вибирати треба м'якшу подушку, яка дозволить м'язам не перенапружуватися під час сну. Для сну на спині чудово підходить подушка середньої жорсткості.


Правило №4 - відповідний розмір


Сучасні стандарти задають довжину від 40 до 80 см, ширину - від 30 до 50 см, хоча бувають і нестандартні вироби. У будь-якому випадку подушка не має бути ширша за матрац. Висоту подушки вибирають відповідно до висоти плеча. Враховувати варто і вид наповнювача : з часом він може злежатися або скачатися, через що висота подушки зменшиться.


Правило №5 - наповнювач


У Вагів дуже загострено бажання створити баланс між думкою, дією і довкіллям. Весы затяті прибічники теорій Фэн Шуй. Добре розвинена інтуїція допомагає облаштувати свій дім гармонійно. Дуже часто Весы не можуть пояснити, чому вони саме так поставили ліжко, вони просто знають, що так повинно бути. І суперечка тут не допоможе.


Подушка має бути досить м'якою, але в теж час пружної. Залежить це від матеріалу, який використовується як наповнювач. Завдяки подушці положення хребта має бути природним, дозволяючим м'язам шиї і спини розслабитися, щоб кровообіг не був ускладненим.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!