ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Як вибрати постільну білизну на літо: прислухаємося до думки фахівців

Як вибрати постільну білизну на літо: прислухаємося до думки фахівців

2019-01-09 21:19:43   0   498

Бiльшість людей не замислюються про те, що постільна білизна має свою сезонність. Звичайно, з приходом літньої спеки ми ховаємо подалі теплі ковдри, махрові простирадла, але в іншому використовуємо ті ж комплекти білизни, що і в інший час року. А це неправильно. Навіть незначна присутність синтетичних компонентів, які взимку і восени не завдають особливої шкоди, влітку можуть спровокувати розвиток алергічних реакцій і просто виявитися дуже неприємними на дотик. Але, в такому разі, як вибрати постільну білизну на літо? 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА МАТЕРІАЛ:

Літній постільна білизна обов'язково повинна бути натуральною: влітку ми потіємо інтенсивніше, а синтетична тканина, на відміну від натуральної, погано вбирає вологу. 

Сьогодні у продажу можна знайти кілька десятків видів натуральних тканин, які відрізняються унікальними характеристиками і властивостями. Розглянемо детальніше найбільш сприятливі і безпечні матеріали для літньої постільної білизни.

Бязь

Даний матеріал виготовляється шляхом особливого переплетення бавовняних ниток. Бязь, так само як і льон, володіє високим коефіцієнтом гігроскопічності і вільно пропускає повітря. Цей вид тканини майже не мнеться, не електризується і, що особливо важливо для літнього періоду, досить швидко сохне після прання.

Ранфорс

Постільна білизна відрізняється яскравим дизайном. Тканина м'якше і гладше, ніж в комплектах з бязі. 

Сатин

Цей матеріал виготовляється шляхом переплетення подвійних бавовняних ниток, що надає виробу легкий блиск. Володіє підвищеною міцністю, не линяє і не деформується навіть після численних прань.

 

Серед великої кількості кольорів Ви обов'язково знайдете свій літній комплект постільної білизни!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!