ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Як вибрати постільну білизну для малюка

Як вибрати постільну білизну для малюка

2019-01-09 21:40:59   0   317

Як вибрати постільну білизну для дитини?


Малюк такий чудовий! Здається, що вибрати постільний комплект в ліжечко крихітки - легку справу. Проте це абсолютно не так. Хороший сон в затишному ліжечку - запорука фізичного і емоційного здоров'я Вашого малюка. Купівля постільної білизни дуже відповідальний момент. 

Батьки намагаються придбати своїм діткам все найкраще і безпечніше. Вивчають різні пропозиції, радяться з експертами. І приходять до висновку, що найважливішим критерієм для постільної білизни є матеріал, з якого воно виготовлене.

Завдяки своїй гігієнічності і натуральності, широко використовується для дитячої постільної білизни бавовняні тканини: бязь і ранфорс. Вони мають усі необхідні властивості для забезпечення Вашій дитині максимального комфорту : натуральні, гігієнічні, зігріваючі, м'які, добре всмоктуючі вологу. Слід врахувати, що  дитяча постільна білизна піддається регулярному пранню, тому важливо щоб матеріал був стійким і міцним. 

Після вибору матеріалу, треба вибрати малюнок комплекту. Головне правильно визначитися із забарвленням навколишніх предметів, оскільки воно грає все більшу роль в життя малюка, що щодня розвивається і одержуючого достаток інформації з навколишнього світу.

Важливий чинник - правильний вибір кольору.

Дитяча постільна білизна повинна викликати у дитини тільки позитивні емоції!

Порадуйте свою дитину - подаруєте йому казкові сни!


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!