ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Бавовняна ковдра - тепло та насолода

Бавовняна ковдра - тепло та насолода

2019-01-09 17:06:33   0   299

Ковдра - це той супутник, який супроводжує нас щоночі під час сну. Без нього просто неможливо представити жодне ліжко. Адже саме цей аксесуар втілює затишок, м'якість і теплоту. Вибір цього виробу - досить важке і педантичне завдання. Адже саме воно повинне сприяти хорошому, комфортному відпочинку.


Як усім відомо, ковдри бувають літні, зимові і демісезонні. Таким чином, вибираючи собі необхідний атрибут для комфортного сну, необхідно враховувати деякі деталі.


Критерії вибору ковдри

Природно на першому місці буде матеріал, з якого виготовляється річ. І тут відразу варто зупинити увагу на тому, що сьогодні велику популярність отримали моделі з бавовни. Такої популярності останній набув завдяки своїм цінним якостям:

  • провідність повітря;
  • вбирання і випар вологи;
  • довговічність і зносостійкість;
  • підтримка первинної форми і забарвлення;
  • витримує часті прання;
  • гипоалергенный матеріал;
  • у складеному виді не займає багато місця.


Завдяки своїм переважним властивостям бавовняні ковдри - це ідеальний літній варіант. Оскільки воно окрім перелічених вище якостей дуже легке і має властивість забезпечувати стабільну температуру тіла.

Також хочеться відмітити і те, що подібні вироби мають різноманітні розміри. Враховуючи це, при виборі Вам слід звертати увагу на розміри своєї постільної білизни.

Хочеться сказати і про зігріваючі властивості цього предмета. Чи буде він зігрівати вас або ні - залежить від наповнювача. І чим якісніше і натуральніше наповнювач, тим відповідно вище ці властивості.

У нашому випадку ковдри є з бавовняним наповнювачем (код 1771 і 1811), а також бязь з тонким шаром сентипона (код 801 і 811).


Догляд за бавовняною ковдрою

І ще один важливий момент. Аксесуар з бавовни дуже простий і легкий у відході. Після купівлі слід розгорнути його і розстелити, щоб ковдра розправилася і збагатилася киснем. Бажаний доступ свіжого повітря. 

Цей текстильний виріб можна стирати в пральній машинці. Бавовна відмінно переносить температуру води до 60 градусів, тільки при цьому слід ставити знижені обороти віджимання. 

Вибираючи ковдру, пам'ятайте, що в нього ми закутуємося, приходячи додому після важкого робочого дня, або коли на вулиці холодно і сиро. І саме воно дарує нам моменти затишку, тепла і насолоди.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!