ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Як обрати зимову ковдру? Корисні поради

Як обрати зимову ковдру? Корисні поради

2019-01-09 21:56:19   0   518

Чи знаєте ви, що ковдру належить міняти кожні 5 років?

Про вибір зимового ковдра краще подумати заздалегідь. На що треба звернути увагу в першу чергу?

Визначтеся з матеріалом наповнювача для зимової ковдри. Можна вибирати шерсть, пух або искуственный наповнювача. Зверніть увагу на тканину - вона повинна добре пропускати повітря, бути практичною, залишатися м'якою на дотик, а ще  бути міцною, немнучкою, не вицвітати і добре сохнути після прання. Зверніть увагу на пошиття - це важливо.  Надійнішим деякі рахують стьобані ковдри  - їх приудмали для того, щоб добитися рівномірного розподілу наповнювача.


Який наповнювач обрати?


  • Вовняні ковдри щільні і теплі. Досить болшие в обьеме і більше вагою, в порівнянні з пуховими ковдрами.
  • Мають здатність добре зберігати тепло, відрізняються легкістю, гігроскопічністю і довговічністю. Шерсть має лікувальні властивості, тому прекрасно підходить людям, що страждають остеохондрозом, ревматизмом, хворобами бронхів. Є декілька якісних категорій таких ковдр залежно від конкретного виду шерсті.
  • Пухові вважаються найоптимальнішими для холодного сезону. Вони комфортние, м'які і легкі. Могуть виготовлятися з пера качки, гусака, лебедя. Відрізняються легкістю, здатністю легко відновлювати форму, добре тримають тепло. 
  • Головним мінусом пухової ковдри є необхідність ретельного відходу за ним, оскільки в пуху живуть  мікроорганізми, здатні викликати алергію. 


Ковдри з искуственными наповнювачами поступово починають набувати популярності. Можна вибрати на будь-який смак і колір з різною ціновою політикою. Вони могуть бути:


  • Синтепоновые ковдри. Недорогі, не викликають алергії, не утворюють грудок, легені. Добре підходять людям, які страждають алергічними реакціями на пух, шерсть і інших природних наповнювачів. Але термін служби таких ковдр набагато менший, ніж у дорожчих моделей.
  • Ковдри з холлофайбера. Відрізняються легкістю, здатністю пропускати повітря, відновлювати форму, не викликають алергії. 
  • Ковдри з штучного лебединого пуха. Відносяться до товарів эконом-класса, здатні пропускати повітря, не злежуються.
  • Силіконові ковдри. Мають властивості, схожі з якостями шерсті. Цілком можуть стати гідною відповіддю на питання, яку ковдру вибрати на зиму при обмеженому бюджеті. Силіконовий наповнювач добре тримає тепло, не заважає циркуляції повітря, має низьку вагу.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!