ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Як правильно вибрати постільну білизну

Як правильно вибрати постільну білизну

2019-01-09 15:22:10   0   263

Кожен з нас проводить значну частину свого життя уві сні: повноцінний відпочинок потрібний для міцного здоров'я. Якість сну залежить безпосередньо від того, на чому ми спимо.

Уважно вивчаючи упаковку в першу чергу варто звернути увагу на щільність переплетення тканини, з якої виготовлена постільна білизна, тобто на кількість ниток на квадратний сантиметр. Мало того, якщо така інформація вказана на упаковці, вже можна ставити комплекту перший плюсик - як правило, щільність матеріалу вказують на упаковці тільки високоякісної постільної білизни.  А сама класифікація виглядає так: низька щільність (20 − 30 ниток на 1 см2), нижче середнього, середня (50 − 65 ниток), вище за середній (65- 80), висока (85 − 120) і дуже висока (130 − 280). Пам'ятайте, чим щільніше білизна, тим довговічніше. Якісна білизна шиється з цілісного полотна завширшки, і жоден предмет не має стиків і швів в середині. І річ не лише в тому, що на швах незручно спати. Білизна з цілісного полотна міцніше, зручніше і эстетичнее.

Білизна випускається в трьох видах розмірів : півтораспальному, двоспальному і євро розміри. Вибираючи забарвлення постільної білизни, краще  віддавайте перевагу білизні "спокійних" забарвлень.  Вибираємо матеріал не забувайте про аксіому: чим тканина важча - тим вона міцніша. Та і по износостокойсти і призначенню (зима/літо) тканини значно відрізняються. Коротко про найпопулярніші матеріали постільної білизни : Бязь. Дуже міцні і зносостійкі комплекти, трохи жорсткіше за ситцевих. Щільна і практична якісна бязь може використовуватися роками, не міняючи при цьому малюнка.

Сатин (єгипетська бавовна). Матеріал нагадує гладкий шовк і робиться шляхом скручування бавовняної нитки подвійного плетіння. Блиск і сяйво такої тканини виглядають просто розкішно і залежать від того, наскільки більше скручена нитка. Відрізняється довговічністю і надійністю, здатний пропускати повітря і практично не мнеться, витримує велику кількість прань. 

Бавовна (ранфорс).Добре зберігає тепло взимку і охолоджує влітку, готується і майже не забруднюється.

Чи буде ваш сон здоровим, залежить і від того, як часто ви міняєте постільну білизну. Перестилати ліжко краще раз на тиждень. У жару і під час хвороби її треба міняти частіше. Оптимальна температура для прання постільної білизни складає 60°С. Цього вистачає, щоб за повний цикл знищити шкідливі мікроорганізми. А сушити випрані комплекти краще на свіжому повітрі, адже ультрафіолетова складова природного світла дезинфікує тканину. А ще, вибираючи постільну білизну, пам'ятаєте:

Чим міцніше тканина, тим краще. Нещільну тканину добре видно неозброєним оком.

Пам'ятайте - чим краще упаковка, тим якісніше товар. Це правило ринку.

Щільність тканини не має бути менше 60.

Якісна постільна білизна шиється з цілісного по ширині полотна тканини і не має швів посередині.


При виборі постільної білизни слід керуватися і його ціною. Якісний комплект не може коштувати дешево!

Здорового сну!


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!