ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Цікаві факти стосовно постільної білизни

Цікаві факти стосовно постільної білизни

2019-01-09 19:15:07   0   394

Постільна білизна - це не просто чохли для подушок, ковдр і матраців, воно визначає настрій, з яким ми лягаємо спати. Адже від того,  наскільки нам приємне забарвлення, відтінки і тканина, з якої постільна білизна виготовлена, залежить - наскільки приємним і комфортним буде наш сон.


Що цікаво,  різні матеріали, використовувані для білизни, популярні в різних країнах по-різному. Наприклад, американці люблять спати на тонкому попліні, а також перкалі (до речі, втягувати в простирадло гумку придумали саме вони), англійці віддають перевагу натуральному льону, а жителі європейських країн лягають спати в сатинове або бязевую ліжко.


Є ще маса цікавих фактів про постільну білизну. Наприклад:


- Найбільш довгий комплект, визнаний рекордним книгою Гіннесу, виготовлений з 5724 138 м пряжі, його довжина дорівнює 685 м, а ширина - 1,5м. У такому ліжку можуть одночасно лежати більше 3000 чоловік!

- найдорожчим комплектом постільної білизни визнаний англійський комплект від Charlotte Thomas Bespoke. Пошитий вручну, виконаний з унікальної шерсті мериносов і єгипетської бавовни, він декорований 22-каратным золотом.*

- В Росії до кінця XIX століття ліжком користувалися тільки вищі верстви суспільства,  простий народ використав в якості подушок мішки,  набиті соломою. 

- Прикраси і візерунки, вишиті на постільній білизні вручну, за старих часів вважалися оберегами від нечистої сили, яка може пошкодити людині під час сну.

- Відношення древніх римлян до візерунків на ліжку було досить значимим: вони були переконані, що на подружньому ложі має бути постелена льняна простирадл з  красивими витіюватими візерунками, і саме тоді сім'ї судилося бути міцною і люблячою.

- Постільна білизна, виготовлена з натурального шовку, першою стала використовувати знаменита мадам Помпадур.

- Потокове виробництво повноцінних комплектів постільної білизни, а не розрізнених його складових,  стартувало лише по закінченню другої світової війни.


На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент якісної і красивої білизни будь-яких відтінків, з різноманітними візерунками і з усіх, використовуваних для його виготовлення, видів тканин.

*Тільки одна наволочка з подібного комплекту оцінена в 2500$.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!