ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Цікаві факти про постільну білизну

Цікаві факти про постільну білизну

2019-01-09 21:48:51   0   438

- Найбільш довгий комплект, визнаний рекордним книгою Гіннесу, виготовлений з 5724 138 м пряжі, його довжина дорівнює 685 м, а ширина - 1,5м. У такому ліжку можуть одночасно лежати більше 3000 чоловік!

- найдорожчим комплектом постільної білизни визнаний англійський комплект від Charlotte Thomas Bespoke. Пошитий вручну, виконаний з унікальної шерсті мериносов і єгипетської бавовни, він декорований 22-каратным золотом. Тільки одна наволочка з подібного комплекту оцінена в 2500$.

- Прикраси і візерунки, вишиті на постільній білизні вручну, за старих часів вважалися оберегами від нечистої сили, яка може пошкодити людині під час сну. Дівиці в селах шили постільну білизну своїми руками в якості посагу, на виготовлення одного комплекту могло піти декілька років, а згодом він передавався у спадок.

- Відношення древніх римлян до візерунків на ліжку було досить значимим: вони були переконані, що на подружньому ложі має бути постелена льняна простирадл з красивими витіюватими візерунками, і саме тоді сім'ї судилося бути міцною і люблячою.

- Постільна білизна, виготовлена з натурального шовку, першою стала використовувати знаменита мадам Помпадур.

- Потокове виробництво повноцінних комплектів постільної білизни, а не розрізнених його складових, стартувало лише по закінченню другої світової війни.

- Якщо на постільній білизні зображені морські мотиви, вважається, що сон в цьому випадку буде набагато спокійніший, і йому снитимуться тільки хороші сни, оскільки все, що пов'язано з водою, чинить на сплячу людину благотворну дію.


Замовити комплект або отримати консультацію, Ви можете передзвонивши  нашому менеджерові.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!