ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Гороскоп для спальні (частина 2)

Гороскоп для спальні (частина 2)

2019-01-09 19:38:31   0   323

Діва


Діва - це приклад акуратності і точності, логічності і дисципліни. Мають загострене почуття смаку і кольору. Якщо Діві не подобається якийсь предмет інтер'єру, він буде видалений з кімнати будь-яким способом. Якщо змінити інтер'єр не можна, то кімнату покине сама Діва.

Діва повністю присвячує себе тій справі, яка їй подобається або їй доручили. Будьте упевнені, що вона зробить його в строк і максимально точно.

Діви реалісти, вони розсудливі і практичні, вони не здатні на необачні вчинки. Сім разів відміряй, один раз відріж - це про них.

У спальній кімнаті Діви все продумано до дрібниць. І якраз усі дрібниці і відсутні. Книги знаходяться там, де їм і належить бути, тобто в книжковій шафі. Косметика - в косметичці. Одяг - в гардеробі. Кімната оброблена в строгому діловому стилі.

Усі меблі зроблені надійно, як мовиться, на віки. Нічого не повинно скрипіти або хитатися. Спальня - це вільна відкрита площа, родзинка якої складається зі свічників і вази, зроблених з натуральних матеріалів. Ці предмети не стільки прикраса, скільки функціональна необхідність. Освітлення тільки там, де воно дійсно потрібне. Там, де Діва зачитується улюбленою книгою.

Кольори для Діви: ясно-блакитні, ясно-зелені, кремові, світло-коричневі або світло-сірі.


 Весы


Весы - це єдиний знак Зодіаку, який представлений неживою річчю. Тому вони не схильні до яких-небудь дій, вони більше створені для споглядання того, що створюють інші. Але в теж час незалежність від інших дуже часто відіграє важливу роль у бажаннях і перевагах Вагів.

Люди цього знаку більше ніж хто-небудь інший віддають перевазі у всьому урівноваженість і гармонію. Вони почувають себе ідеально в спокійній і розміреній обстановці, такій, в якій їх аналітичному розуму краще всього думатиме і даватиме поради іншим. Різка, яскрава обстановка обтяжує Весы. Вони не люблять стреси і ретельно їх уникають.

У Вагів дуже загострено бажання створити баланс між думкою, дією і довкіллям. Весы затяті прибічники теорій Фэн Шуй. Добре розвинена інтуїція допомагає облаштувати свій дім гармонійно. Дуже часто Весы не можуть пояснити, чому вони саме так поставили ліжко, вони просто знають, що так повинно бути. І суперечка тут не допоможе.

Весы - це повітряний знак. Тому на вікнах у них легкі прозорі фіранки. Двоїстість Вагів проявляється в двох тумбочках біля ліжка, в парній кількості подушок і стільців. Парна кількість підкреслює вічне бажання і прагнення Вагів знайти собі пару і урівноважиться з цією людиною на все життя.

Кольори для Вагів: пастельні тони, легкий зелений і блакитний.


 Скорпіон


Якщо Скорпіон є присутнім в кімнаті, не помітити його неможливо. Його просто відчуваєш. Так і Скорпіон відчуває навколишнє оточення на рівні підсвідомості. Вона йому або подобається, чи ні. У Скорпіона немає компромісів, у нього своя думка з будь-якого приводу.

З одного боку Скорпіон жадає таємничості, загадковості. Приглушене освітлення - і створюється відчуття перебування в печері. Непрозорі фіранки - будь-яке світло тільки по капризу Скорпіона.

Спальня Людей-скорпіонів схожа на будуар. Таке екзотичне, чарівне з вкрапленнями сексуальності місце. Темний оксамит припаде до душі Скорпіонам. Скорпіони схильні до таємниць і секретів. Це одна з крайнощів душі Скорпіона.

З іншого боку, Скорпіон схилений до різкої зміни настрою. Тобто будьте готові до того, що в один прекрасний момент Ви побачите кімнату, що кардинально змінилася, - з розкритими вікнами і залитою сонячним світлом. Це друга сторона душі Скорпіона.

День або ніч, ангел або демон, біле або чорне - немає компромісів, немає півтонів.

Кольори для Скорпіонів: насиченого помаранчевого і червоного, колір червоного вина і чорний колір.


 Стрілець


У Стрільців з дитинства закладено прагнення до свободи і розваг. Прагнення жити підкреслюється постійним бажанням щось досліджувати, щось відкривати, щось доносити людям навіть без їх на те воля.

Вони великі любителі подорожувати і привозити трофеї з таких поїздок. Цими сувенірами наповнений увесь будинок. Це може бути статуя Будди або м'яка подушка з Арабських Еміратів, або древня маска народу африки. Що завгодно, але обов'язково теперішній час і екзотичне. Це окрема тема для бесіди з друзями.

Стрілець завжди і все колекціонує, тому їм просто життєво потрібне місце, щоб зберігати усі свої колекції. Це може бути велика шафа або комод. Якщо Стрілець не знайде місце, куди можна сховати свої трофеї, то квартира перетвориться на музей. Він обов'язково розвісить і розставить їх по усіх вільних кутах і полицях.

Любов Стрільців до читання приведе до того, що книг у будинку з часом накопичиться незлічена кількість. Вони також зажадають собі окреме місце.

Спальня для Стрільця може бути якою завгодно, головна умова - це комфорт. Стрілець за вдачею еклектика, тобто збирає і погоджує краще з усіх стилів. Строгих канонів одного стилю дотримуватися йому не вдається.

Єдина умова в організації інтер'єру це те, що Стрілець завжди прагне до зручності. Він може витратити великі гроші тільки на одні подушки або чарівний і життєво необхідний, на їх думку, канапка в кут.

Кольори для Стрільців: підходить будь-яка барва веселки. Але часто схиляється до блакитного спектру

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!