ПН-ПТ: 10:00 до 19:00

У кошику порожньо!

Найкращі комплекти постільної білизни для Вашого малюка

Найкращі комплекти постільної білизни для Вашого малюка

2019-01-09 21:14:20   0   411

Яку постільну білизну люблять діти? Яскраву, прикрашену героями улюблених мультфільмів. А яку дитячу білизну люблять батьки? М'яку, натуральну, здатну витримувати багаторазові прання. У нашому каталозі Ви знайдете безліч різноманітних кольорів, які порадують Ваших маленьких:

Winx
Юні феї Вінкс не просто модні дівчата, вони справжні чарівниці і навчаються в Школі Чарівництва. Їх неймовірні пригоди показують прихильницям цього мультфільму, як важливі в житті дружба, чесність, впевненість у собі. На фей Вінкс мріють бути схожими більшість дівчаток у віці від 4-х до 10 років. Постільний комплект Winx стане відмінним подарунком дівчинці, яка не пропускає жодної серії цього мультфільму.

Тачки (Cars)
Ці машинки вчать дітей важливим життєвим цінностям - цінувати дружбу, радіти навколишньому світу, тримати дане слово. Постільній білизні з «тачками» порадіють хлопчики від 3-х до 10 років, адже мультфільм «Тачки» став для них одним з найулюбленіших! 

Принцеси з казок Діснея
Дівчата обожнюють принцес і все, що з ними пов'язано! Найулюбленіші героїні диснеївських казок - принцеси Попелюшка, Белль, Білосніжка... А на постільному комплекті з принцесами сни будь-якої дівчинки будуть особливо казковими.

Русалонька
Витончена Аріель з яскравими волоссям - принцеса підводного світу підкорює дітей красою і добротою. Комплекти з Русалочкою цінують не тільки малеча, але і дівчатка шкільного віку.

Фея Дінь-Дінь (Tinker Bell)
Мультфільми про фею Дінь-Дінь — одні з найбільш яскравих у сучасній анімації. За чарівними пригодами мініатюрної дівчинки стежать, забувши про все. Хочете подарувати своїй дитині казку? Купіть їй комплект постільної білизни з феєю.

Спанч Боб
Губку Боба Квадратні Штані люблять не тільки діти, але й дорослі. Кумедний юний герой, який живе зі своїми друзями на дні моря, працьовитий і кмітливий. Безліч пригод завжди закінчуються вдало, адже Спанч Боб ніколи не сумує.

Angry Birds
Angry Birds - захоплююча комп'ютерна гра, що вимагає певної вправності, яка в останні роки підкорила серця дітей різного віку, і навіть дорослих. Якщо Ваша дитина уважно стежить за появою кожної версії цієї гри, постільна білизна даного забарвлення матиме феноменальний успіх.

При такому величезному розмаїтті не забувайте орієнтуватися на захоплення Вашої дитини!

Казкових Вам снів!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!